תפריט צרו קשר

הפקת אירועים עסקיים

אירוע עסקי אמור לשלב את המהנה עם המועיל. לאירועים עסקיים ישנה מטרה. יש אינטרס בעריכתם. הם אמורים למתג את העסק או החברה המארגנים אותם, לשוות לה תדמית של חברה עצמתית העונה על צרכי לקוחותיה ונותנת להם את המענה הנדרש והמצופה. גם לאירוע עסקי שתכליתו להוקיר את העובדים ולציין את המצטיינים יש ערך מוסף חיוני לשיווק העסק ולחיזוק תדמיתו בעיני עובדיו, כמו גם לחיזוק תחושת השייכות והנאמנות שלהם אליו מזה ולהערכת  הבעלים ו/או המנהלים כלפיהם  מזה.

אירועים עסקיים מושקעים ואיכותיים  הם אירועים אשר  מתוכננים מבעוד מועד. יש חשיבות לבחירת מיקום האירוע, לתכניו, לשירותי הגברה והסעדה, לאפשרות לנוע בחופשיות במתחם או במרחב שבו הוא נערך, שהרי אחד ממאפייני האירועים העסקיים הוא חוסר הפורמליות שלהם, האפשרות לנהל שיחות קטנות, לרקום קשרים עסקיים, לעבוד ובלות, לעשות עסקים וליהנות.

כל הציוד הנדרש תחת קורת גג אחת

כדי לחסוך זמן וכסף ולהימנע מכאבי ראש שמארגני האירוע ומפיקיו עלולים להיתקף בהם – מומלץ להסתייע בציוד ובשירותים שמספקת חברה המתמחה בהפקת אירועים, מנגישה ומזמנת ציוד חיוני ונדרש בהם כגון: כיסאות, שולחנו, קריוקי והגברה,  מקרן, רמקולים, שירות קייטרינג, השכרת מכונות ברד, בר קפה, דוכן פלאפל, בר קינוחים, גנרטור, מכונת עשן ועוד.

מדוע כדאי להתייעץ עם חברה להפקת אירועים?

  1. בעלי מקצוע וניסיון בהפקת אירועים יוכלו לאפיין ולהגדיר אתכם את סוג האירוע, תכניו, הצרכים, הציפיות, מקסום התקציב העומד לרשותכם.
  2. מפיקי אירועים מקצועיים יסייעו לכם להפוך את האירוע לאלמנט שיווקי עצמתי ואפקטיבי של העסק או החברה שלכם ולמצות את מלוא הפוטנציאל של ערוצי השיווק השונים הקיימים באירוע.
  3. אירוע מתוכנן בקפידה מאפשר ניצול מרבי ומיטבי של הזמן. אירוע שמשלב אלמנטים מיום כיף ויום גיבוש גם יחד מהווה מכפיל כוח ולמעשה- מכפיל תועלת.
  4. אירועים עסקיים נערכים למטרות שונות. הגדרת המטרה חשובה כי ממנה נגזרים האמצעים והמאמצים. ייתכן קיומם בו-זמנית של כמה מטרות. מפיקי אירועים מקצועיים ייעצו לכם כיצד להשיג את כולן באותו אירוע.
  5. ההשקעה באירוע עסקי צריכה להיתפס כמחולל הכנסה ולא כהוצאה, אף שהיא כרוכה כמובן בעלות כספית. אירוע עסקי הוא מעין חלון הראווה של חברה, כרטיס הביקור ותעודת הזהות שלה. כל אלה לא רק מצדיקים השקעת משאבים באירוע העסקי אלא מחייבים השקעה כזאת.
  6. כשם שהעסק מתנהל באופן מקצועי – כך, בהתאמה, חשוב שגם האירוע יופק באופן מקצועי וייראה מכובד. חשוב לתכנן כל פרט ולייעד אדם שיהיה אחראי על האירוע וירכז בידיו את הסמכויות לניהולו. הוא יהיה גם הכתובת במהלך האירוע אם וכאשר יארעו בו תקלות,  אם ייווצר מחסור בשירות כל שהוא ועוד.
  7. הפקת אירועים בכלל והפקת אירועים עסקיים בפרט היא מקצוע, לכן כדאי ומומלץ להפקיד את הפקת האירוע העסקי שאתם מתכננים בידיהם של בעלי מקצוע מנוסים.
מאמרים נוספים