תפריט צרו קשר

הפקת אירועים

Rent4you תוכל לעזור לכם בהפקת האירוע שלכם ותדאג לכם לכל הציוד שאתם צריכים. הפעילות שלנו היא בעיקר בדרום הארץ, באזור באר שבע, אופקים ויישובי הסביבה. החברה עצמה לא מפיקה את האירועים עבורכם אלא תדאג לקשר אתכם לאנשים המתאימים ותדאג לספק לכם אפילו הנחה. השאירו פרטים כדי שנקשר אתכם לאנשים המתאימים.

אירוע

מה כלול בהפקת אירועים?

  • אולם – הדבר הכי קשה בתכנון של אירוע זה למצוא אולם. אם אתם עורכים אירוע גדול סביר להניח שתרצו להשכיר אולם גדול. אולמות שונים מציעים מאפיינים שונים יש אולמות שמתאימים את עצמם לאורח חיים דתי למשל ובכך מאפשרים הפרדה מלאה בישיבה ואף גם בריקודים. יש אירועים שמתאימים יותר לחתונות ויש כאלו שמתאימים לבריתות ובר מצוות. יש כאילו שמקבלים בהם כבר תפאורה מוכנה ועוד.
  • צילום – בחירת צלם כוללת בתוכה מגוון סוגי צילום. אפשר לבחור חברה אחת שתעשה עבורכם את כל הסוגים – צילומי סטילס, צילומי וידאו וצילומי מגנטים.
  • דיג'יי ומוסיקה – חברת הפקת אירועים תדאג לכם למוסיקה של הערב. זה יכול הליות דיג'יי או איש מקצוע אחר ואף להקה וזמר. חברת הפקות מכירה בדרך כלל אנשים רבים בתחום והיא יכולה לעזור לכם לקבל מחיר טוב ומתאים עבורכם.
  • קישוט ותפאורה – אם האולם לא מציע את זה באופן כלול במחיר אז אפשר למצוא אנשי מקצוע שיעשו זאת עבורכם. אנשים שעובדים בחברת ההפקות או אנשים חיצוניים שאיתם חברת ההפקות עובדת.
  • הזמנות ואישורי הגעה – בדרך כלל את התפקיד הזה עושים בני המשפחה והחברים, אבל תתפלאו שאפשר לעשות את זה אחרת. מיום ליום יותר אנשים שעורכים אירועים, במיוחד כאשר מדובר באירועים גדולים, משתמשים באישורי הזמנות טלפוניים על ידי חברה חיצונית שדואגת לוודא ולסמן מי מגיע לאירוע. בנוסף לכך, החברה תעזור לכם לבחור הזמנות מעוצבות לפי טעמכם ותדאג להדפיס לכם אותם או לקשר אתכם עם בית דפוס מתאים.

אתם מוזמנים לבקר באתר של דרור הפקות – הפקת אירועים בדרום.

מאמרים נוספים