תפריט צרו קשר

השכרת מכונת ברד

אנחנו מעדכנים את הדף זה לקראת הקיץ כי אנחנו יודעים כמה מכונות הברד הולכות להיות מבוקשות עכשיו. מכונות ברד מתאימות למגוון רחב של סוגי אירועים בדגש על אירועים לילדים או אירועים שמתקיימים ברחבות דשא גדולות ובריכות. אין ספק שהשכרת מכונת ברד תעזור לכם לצנן את האורחים שלכם ותיצור רושם של אירוע כיפי ומושקע.

למה לשכור מכונות ברד?

כפי שאמרנו, מכונת ברד משדרגת לכם את האירוע. אבל אם אתם שואלים למה לשכור מכונות ברד ולא לקנות, התשובה לכך מאוד פשוטה. מכונת ברד אחת בסיסית עולה אלפי שקלים. אם אתם קונים מכונת ברד, תגלו במהרה שהמחירים מאוד גבוהים, זה יכול לעלות לכם 5000-10,000 שקלים. שלא נדבר על כך שאם אתם מעוניינים שיהיו לכם כמה מכונות ברד בכמה טעמים – אתם הולכים להוציא אלפים רבים של שקלים.

אז מה הפיתרון? לשכור מכונות ברד מחברת השכרת ציוד לאירועים. כך יוצא שאתם שוכרים מכונה יקרה – בזול.

אילו סוגי מכונות ברד יש?

יש מגוון רחב של מכונות ברד. חלק מהמכונות מכילות טעם אחד ויש מכונות משודרגות יותר שמכילות 2 או 3 טעמים שונים. המכונות מאוד פשוטות לשימוש כי כולנו יודעים איך משתמשים במכנות ברד. מכונות הברד הנפוצות הן מכונות שקופות כך שאפשר לארות את הצבע של הברד וזה מוסיף צבעוניות לעסק שלכם.

מלבד מכונות ברד להשכרה יש גם מכונות נוספות שמגישות שתייה קרה כגון אייס קפה, מכונות שתיה רגילות לשתייה קרה \ חמה ועוד.

כשאתם שוכרים מכונות ברד חשוב מאוד לשמור עליהן ולשים אותם במקום יציב מכיוון שהן מאוד כבדות ובתוכן הן מכילות חלקים קטנים וחשובים. קחו זאת בחשבון במיוחד באירועים שבהם ילדים משתוללים סביב שולחנות.

מאמרים נוספים