תפריט צרו קשר

השכרת מקרן

אם אתם מתכננים להקרין סרט או אפילו סרטון קצר במהלך מסיבה או אירוע שלכם אתם ללא ספק צריכים מקרן. השכרת מקרן נועדה כדי שלא תאולצו להשתמש בטלוויזיה, גדולה ככל שתהיה, עבור הצעת הסרטון לקהל המשתתפים שלכם. טלוויזיה תמיד תהיה קטנה מדי בשביל להציג לכמות גדולה של אנשים וברגע שאתם מתחילים לדבר ב'עשרות' אז אתם צריכים מקרן.

מקרן

ישנם סוגים רבים של מקרנים מחברות שונות ולכל מקרן את היתרונות והחסרונות שלו. מקרן הוא עסק יקר אם אתם מתכננים לקנות אותו ולכן עדיף לפעמים לשכור אותו במחיר זעום במקום לשלם אלפי שקלים על מקרן. מה גם שמקרן לא מגיע לבדו, על מנת להקרין את הסרטון אתם צריכים להשתמש בקיר חלק ולעתים כשאין בנמצא משתמשים בבד הקרנה שעליו אפשר להקרין את הסרטון.

את המקרן מחברים למחשב נייד על מנת שבאמצעותו נוכל להפעיל את הסרטון שאנחנו רוצים להקרין באירוע שלנו. כשמשכירים מקרן אין מה לדאוג לגבי התפעול, דברך כלל מי שישכיר לכם את המקרן יסביר לכם בפשטות איך להשתמש בו ובמקרה הגרוע אחד מהמשתתפים בטח תפעל בעברו מקרן בבית ספר, בעבודה או בהזדמנות אחרת. השימוש והתיפעול של המקרן מאוד פשוט ולא מצריך יותר מדי עבודה מלבד החיבור עצמו למחשב הנייד.

מאמרים נוספים