תפריט צרו קשר

השכרת קריוקי

השכרת קריוקי לאירוע שלכם יכולה להפוך את כל האירוע לחוויה ברמה אחרת למרי. לא משנה אם מדובר במסיבת יום הולדת, בר מצווה, אירוע חברה או סתם ערב קריוקי שהחלטתם לעשות עם החברים – ציוד קריוקי איכותי וטוב יעשה את העבודה.

מה נכלל בהשכרת קריוקי?

כששוכרים ציוד קריוקי צריך לקחת בחשבון שמדובר בכמה סוגים שונים של ציוד שנועד למטרות שונות. 3 הראשונים הם הכרחיים, את השאר אתם יכולים להוסיף לפי הצורך או אם אתם רוצים לשדרג את הערב שלכם.

מיקרופון – אי אפשר לשיר בערב קריוקי מבלי מיקרופון כמובן. הבחירה שלכם נעה בין מיקרופון חוטי לבין מיקרופון אל-חוטי. שתי הבחירות טובות ו-2 סוגים יניבו לכם תוצאות טובות כשמדובר בחברה טובה, אבל השאלה מה נוח לכם. בנוסף, חשוב לבחור מיקרופון איכותי של מותג טוב כמו למשל חברת Shure המספקת מיקרופונים איכותיים מכל הסוגים. עוד דברו, בדקו אם אתם צריכים מיקרופון אחד או שניים במידה ואתם רוצים לשיר בדואט.

רמקול מוגבר – על מנת לשמוע את מה שאתם שרים, אתם חייבים רמקולים מוגברים. ישנם סוגים שונים של רמקולים בעוצמות שונות. ההבדל הוא בדרך כלל אם אתם נמצאים בחדר קטן, בינוני, גדול או בכלל בחוץ. בחדר קטן עד בינוני אפשר להסתפק ברמקול אחד חזק, במידה ואתם נמצאים בחדר גדול צריך כבר 2 ואם אתם נמצאים בחוץ, לעתים אפילו 3 לא יספיק. לכן צריך להתייעץ עם מי שמשכיר לכם את ציוד הקריוקי.

מיקסר – המיקסר הוא מה שמחבר בין המיקרופון לרמקול. באמצעותו אתם שולטים על העוצמה שלכם ושל המוסיקה והכל עובר דרכו. אתם לא אמורים להבין יותר מדי ומי שישכיר לכם את ציוד הקריוקי יתן לכם מה שמתאים לכם בהתאם לאירוע שלכם ובהתאם לציוד האחר שאתם מזמינים.

מחשב נייד – למה צריך מחשב נייד אתם שואלים? ובכן, בשביל להפעיל את שירי הקריוקי צריך לחבר מכשיר כלשהו. יש כאלו שמשתמשים בבידוריות אך יש פה התפשרות גדולה. הדרך הטובה ביותר ליהנות לגמרי מערב הקריוקי שלכם הוא באמצעות מחשב נייד עם חיבור לאינטרנט כדי להשתמש באתרים כמו KaraokeTV או להשתמש במאגר שירי קריוקי שנמצאים על המחשב – באופן חוקי כמובן.

אביזרים נוספים – כשמדברים על ציוד קריוקי בדרך כלל מתלווים אביזרים נוספים שיהפכו את הערב לערב משודרג. ניתן לשכור מקרן כדי להציג את מילות הקריוקי עליו בגדול, ניתן להשתמש במכונות אורות כדי להפוך את הערב למלהיב ואפילו במכונות עשן שיתנו לכם אווירה של אירוע מוסיקלי אמיתי.

כמה עולה להשכיר קריוקי?

אין מחיר אחיד כי אתם יכולים 'להרכיב' לעצמכם חבילה בהתאם לצורך שלכם. בדרך כלל חבילה קטנה של מיקרופון, מיקסר ורמקול גדול יעלו לכם בסביבות ה-250-400 שקלים לערב. סתם בשביל להבין מה זה אומר, אם תנסו לקנות את אותם מוצרים ולא להשכיר תצטרכו להיפרד מכ-4000 שקלים.

תוספות כמו מכונת אורות, מכונת עשן, מקרן, מחשב נייד יעלו לכם כמה מאות נוספים כל אחד מהם בנפרד. מדובר בהרבה מאוד כסף וכלן חשוב לבחור משכיר קריוקי זול ואמין.

מאיפה משיגים שירי קריוקי?

2 דרכים עיקריות וחוקיות מאפשרות לכם להפעיל שירי קריוקי באירוע שלכם. הדרך הראשונה היא לחפש ביוטיוב את השיר שאתם רוצים ולהוסיף את המילה קריוקי אחריו, או אם אתם רוצים שירים באנגלית את המילה Karaoke כמובן. יש כמעט כל שיר מפורסם באנגלית ביוטיוב. והדרך השניה היא לחפש באתר KaraokeTV. האתר הוא מקור טוב לשירים בצורה חוקית והוא מכיל מאגר גדול של שירים ישראלים.

איך מתבצעת השכרת קריוקי?

מיקרופוןדרך השכרת ציוד קריוקי אצלנו היא פשוטה מאוד!

  1. משאירים אצלנו באתר פרטים להתקשרות.
  2. אנחנו חוזרים אליכם תוך 48 שעות.
  3. אנחנו מתאמים איתכם ציוד, מחיר ומיקום.
  4. אנחנו מביאים את הציוד עד אליכם.
  5. אתם משלמים.
  6. אנחנו אוספים את הציוד בסוף האירוע.

נשמע פשוט?? זה באמת פשוט!!

מאמרים נוספים