תפריט צרו קשר

השכרת רמקולים

בדרך כלל שעורכים אירוע צריכים את הקוביות הגדולות השחורות האלו שמוציאות קול, איך הן נקראות? כן, רמקולים! אז לא מדובר ברמקולים פשוטים אלא ברמקולים מוגברים שהשכרתם תניב לכם סאונד איכותי וטוב לאירוע שלכם.

רמקולים כאלו מתחברים למיקסר או למערכת אחרת ומפיקים צליל חזק ואיכותי לחללים גדולים מאוד. בדרך כלל כשמשכירים 'חבילות קריוקי' שלמות הן כוללות את הרמקולים אך יש אנשים שמעוניינים לשכור את הרמקולים בנפרד למטרות שונות, כמו למשל אנשים שכבר יש להם ציוד אך הם עורכים אירוע גדול יותר מבדרך כלל.

אילו סוגי רמקולים יש?

ישנם כמה מותגים פופולריים כשמדברים על רמקולים, יש את Pro-tech, JBL, B3 ועוד… אבל עזבו לרגע את המותגים ובואו נדבר שניה על מה הרמקולים מסוגלים לעשות ועל העוצמה שלהם. בדרך כלל ככל שהרמקול גדול יותר ומפיק יותר וואט כך הוא מפיק צליל חזק יותר ומתאים לחללים גדולים יותר.

רמקול קטן של 250W יהיה מתאים לאירוע בחדר קטן, רמקול של 500W יהיה מתאים לחדר גדול או חצר קטנה ורמקול גדול יותר או מס' רמקולים יתאימו לאירוע ברחבה גדולה כך שכולם ישמעו היטב את מה שמופק מהמכשיר.

טיפ: על מנת להפיק תועלת טובה מהרמקולים כדאי לחבר את הרמקולים למיקסר אחד אך להעמיד אותם במקומות שונים כך שתינתן תחושה שהקול מגיע מסביב ולא ממקור אחד.

מאמרים נוספים