תפריט צרו קשר

חשיבות בחירה בהשכרת במות

אם אתם מתכננים אירוע גדול בקרוב, אתם צריכים שתהיה לכם במה איכותית ויציבה שעליה תוכלו לעשות את ה-שואו הטוב ביותר. גם באירועים קטנים יחסית יש חשיבות לבמה שתהיה למעשה מרכז האירוע, עליה תוכלו לחגוג כל אירוע החל מברית, חופה ואפילו סתם ערב קריוקי. כיצד בוחרים את הבמה המושלמת ומדוע הבחירה כה חשובה?

אלו שימושים יש לבמות לאירועים?

אם נראה לכם כי השכרת במות לאירועים היא נחלתם של אלו שחוגגים אירועים גדולים בלבד, כמו למשל הופעות חיות או הפנינגים שונים, אתם טועים. כל אחד יכול להשכיר במה והסיבות לכך מגוונות במיוחד כאשר הבמה יכולה אפילו להיות בסיס לחופה נהדרת שעליה כמובן תוכלו להמשיך לעצב ולקשט כפי שתרצו. הבמה יכולה להיות מעולה לאירועי חברה כאשר מרצה או רשימת נואמים יעלו עליה ויישאו דברים, היא יכולה להיות פנטסטית גם לסדנאות מסוימות וכמובן לאירועים עירוניים, עסקיים, פרטיים, ציבוריים וכו'. הבמה רב שימושית אך חשוב לבחור את הבמה הכי טובה עבורכם.

מדוע חשוב לבחור את הבמה המושלמת?

  • השכרת במות חייבת לכלול תהליך בחירה ארוך ושקול כיוון שמדובר על הנקודה הכי חשובה באירוע. לא משנה באיזה אירוע מדובר, בין אם באירוע שכולל ריקודים, באירוע שכולל הרצאות או באירוע שכולל הצגת סרטונים או הופעות כלשהן, הבמה תהיה מרכז העניינים. אם תשגו בגודל הבמה, גובה הבמה, העיצוב שלה, הסוג שלה או כמובן בענייני בטיחות למיניהם, הנזק שייגרם לאיכות האירוע יכול להיות גדול מכפי שאתם יכולים לדמיין.
  • חשוב לזכור שהבמה, למרות היותה יחסית נמוכה, עדיין יכולה להיות מפגע בטיחות לא קטן. הבמה יכולה לקרוס, חלק מנה יכול להתפרק והכול בגלל שבחרתם בחברה זולה ולא מקצועית כדי לחסוך עוד כמה שקלים. חשוב מאוד לבחור במה יציבה מחברה אמינה, כזו שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות. אף אחד לא רוצה מפגע כזה ובטח לא באירוע שלו.
  • הבמה משפיעה על העיצוב של האירוע כולו. אם תבחרו במה נמוכה מידי, קטנה מידי או כזו שפשוט לא מתאימה לסגנון האירוע או לעיצוב שלו, אתם יכולים לשלם על כך מחיר עיצובי כבד מאוד. יש אנשים שיחשבו שבחירת הבמה אינה משמעותית לגבי העיצוב כי בכל מקרה אתם תמשיכו לקשט אותה אחר כך, אך למעשה הבחירה שלה היא הבסיס להמשך העיצוב.

מי מרכיב ומפרק את הבמה ומתי?

אחד הסעיפים החשובים ביותר בהשכרת במות, סעיף שאסור לכם בתכלית האיסור לשכוח, הוא האם השכרה שלה כוללת את ההרכבה שלה לפני האירוע וכמובן הפירוק שלו בסופו. יכול להיות שתיקחו את העניין הזה כמובן מאליו אך בסופו של דבר אם לא תדאגו לבדוק את זה מראש, יכול להיות שתופתעו כי אתם צריכים לשלם סכום כסף נוסף על ההובלה שלה ועל ההרכבה שלה. כמו כן, בדקו מתי הבמה מורכבת וכמה זמן מראש אפשרי לבצע זאת, כאשר גם הסעיף הזה יכול להיות סעיף בעייתי מאוד שיכול להישכח מתחת לרדאר עם כל ההכנות והארגונים לקראת האירוע עצמו.

איך בוחרים במות להשכרה?

כמו שכבר אמרנו השכרת במות היא תהליך שחייב לגבות מכם תשומת לב רבה, וחשוב לבצע סקר שוק מעמיק כדי לבדוק היטב מיהן החברות שפועלות באזורכם ומי העדיפה ביותר. התקשרו לכל חברה ותתרשמו מסוג וגודל הבמות שברשותה, תתרשמו מהמחירים ומהתנאים שהיא מציעה ורק לאחר מכן בהתחשבות בתמונה הכוללת תדעו מי החברה הטובה ביותר עבורכם. בהשכרת במות אסור להתבלבל ובעיקר אם מדובר על השכרה לכמה ימים רצופים.

מאמרים נוספים