תפריט צרו קשר

מסיבת קונספט בסגנון כדורגל

במבט ראשון אתם עשויים לחשוב שלתכנן מסיבת קונספט הסובבת סביב כדורגל זו משימה מעט מאתגרת. אולם כמו בכל דבר, ככל שתרדו יותר לפרטים, כך התוצאה הסופית תהיה טובה יותר וכל הצדדים יהיו מרוצים. אל תשכחו שאנו כאן כדי להקל עליכם!

יום ההולדת הגיע והחלטתם שהשנה הקונספט של הכדורגל מתאים לכם ולילדיכם, בסופו של יום, כל בני הכיתה והשכבה נמצאים עמוק בתוך הטרנד. אולם ביננו, לא הייתם רוצים להיתפס לא מוכנים, במיוחד כאשר אתם אחראים לכמה וכמה זאטוטים ועליכם להיות כמה שיותר ערוכים. לכן חשוב לתכנן ולתכנן היטב. כך לא יהיו טעויות, לא תהיינה דקות מתות, וחגיגת יום ההולדת תתקתק כמו שצריך.

על חודו של תכנון

תקראו לזה איך שאתם רוצים: תכנון מעמיק, שימת דגש עד לרמת הפרט הקטן, ירידה לעובי הקורה או צלילה למים העמוקים, מה שלא יהיה עליכם לתכנן את המסיבה לפרטי פרטים. אומרים שכל המוסיף גורע? אנו טוענים שתמיד עדיף עודף על פני מחסור, במיוחד כאשר אתם אחראים על כ-20 בנים שהגיעו לחגוג. כמובן שעליכם לנקוט בגישה זו מכל ההיבטים החל בפעילויות, דרך המזון והכיבוד ועד להפתעות שהנכם מחלקים.

נלחצתם? אינכם צריכים לעבור זאת לבד

קודם כל הסירו דאגה ונשמו עמוק. אם אין ביכולתכם להפעיל קבוצת ילדים במשך שעתיים שלמות, ישנם מספיק מפעילים שיעשו זאת עבורכם בשמחה ובמיומנות. כיום יום הולדת על טהרת הכדורגל זהו קונספט טרנדי ואופנתי ולכן ניתן למצוא הפעלות שונות ומגוונות בתחום. כך אינכם צריכים לצאת מגדרכם, המפעילים יגיעו ישירות אליכם עם כל הציוד הנחוץ ועם הפעלה אשר מתוכננת ובנויה מראש ומותאמת כמו כפפה לגילאים של הילדים. החל ביום הולדת סופר קלאסיקו, דרך יום הולדת כדורגל ליגת האלופות ועד למסיבת כדורגל מטריפה אשר כוללת מסע אל הגביע, בעזרת ההפעלות השונות תוכלו לשמח את ליבם של הילדים ולשמור עליהם מרוכזים ומאותגרים לאורך כל האירוע.

לכם נותר לדאוג לכיבוד

כשעל העיצוב וההפעלה אחראים המפעילים, כל שנותר לכם לעשות הוא לדאוג לכיבוד וכאן יש לכם יד חופשית. כיום ישנם אביזרים נלווים לימי הולדת שמוסיפים המון לקונספט הכללי כמו למשל כלים חד פעמיים, קישוטים, הפתעות ועוד שלל אלמנטים אשר יתנו את הטון. כמובן שאי אפשר בלי עוגת כדורגל מרכזית אולם גם כאן אינכם צריכים לגייס את מיטב כישוריכם. שוב אם לא ניחנתם ביצירתיות או בחדוות האפייה והבישול, באפשרותכם להזמין עוגה מעוצבת וייחודית אשר מתאימה בדיוק לסגנון יום ההולדת. כך תוכלו להבטיח שכולם יהיו מרוצים, לרבות חתן השמחה ואתם תוכלו ליהנות הן מהדרך והן מהתוצאה.

תכנון יום הולדת קונספט זו אינה משימה מאתגרת כמו שאולי אתם עשויים לחשוב. כל שעליכם לעשות הוא לחבור לאנשי המקצוע המתאימים ולהם המיומנות וליהנות מחגיגה בלתי נשכחת בכל סגנון שתבחרו.

מאמרים נוספים